AK SİTELER AK SİTELER
Diğer Resmi Ak Siteleri
Kadın Kolları

Kadın Kolları

Kadınlarımızla yarınlar daha aydınlık olacak.

WEB SİTESİNE GİT
Gençlik Kolları

Gençlik Kolları

AK Gençlik, kökü mazide, gözü istikbalde olan gençliktir.

WEB SİTESİNE GİT
AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

Görüşleriniz bizim için önemli.

WEB SİTESİNE GİT
Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar toplumun kutup yıldızıdır.

WEB SİTESİNE GİT
Engelli Koordinasyon Merkezi

Engelli Koordinasyon Merkezi

Yeter ki gönüller engelli olmasın. İnşallah her engel aşılır.

WEB SİTESİNE GİT
TBMM Grup Başkanlığı

TBMM Grup Başkanlığı

WEB SİTESİNE GİT
AK Kütüphane

AK Kütüphane

AK Kütüphane

WEB SİTESİNE GİT
Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

WEB SİTESİNE GİT
22-02-2022 15:43:14

AK PARTİ DİYARBAKIR TEŞKİLATI SİLVAN’A ÇIKARMA YAPTI

AK Parti Diyarbakır İl Başkanlığınca 17 ilçede düzenlenecek olan; Kanaat Önderleri Buluşmaları,Vefa Buluşmaları ve 3 Kademe Teşkilat Eğitim Buluşmalarına Silvan ilçesi ile başlandı.

Ak Parti Diyarbakır İl Başkanı Muhammet Şerif Aydın, Kadın Kolları MKYK üyesi Suna Kepoğlu, İl Kadın Kolları Başkanı Müzeyyen Kaya, İl Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Mahsum Melikoğlu ve beraberlerindeki partililer Silvan’a çıkarma yaptı. Silvan’da önce İlçenin STK ve Kanaat Önderleri ile bir araya gelerek sorun ve talepleri dinleyen Ak Parti heyeti, ardından İlçe binasına geçerek Silvan Ak Parti teşkilatının Ana kademe, Kadın Kolları, Gençlik Kolları ve Belediye Meclis üyeleri ile bir araya gelerek 3 Kademe Teşkilat istişare ve değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi. Heyet sonrasında ise Sezik Düğün salonunda düzenlenen Silvan İlçesi Vefa Buluşması Programında; Silvan’da 2002’den bu yana görev almış olan tüm İlçe Başkanları, Kadın Kolları Başkanları, Gençlik Kolları Başkanları, Belediye Başkan adayları, Geçmiş Belediye Meclis üyeleri, geçmiş dönemlerde görev alan tüm eski yönetim kurulu üyeleri ile bir araya geldi.

Ak Parti İl Başkanı Muhammet Şerif Aydın Silvan programlarında Eski ve mevcut Partililere seslenerek " Ak Parti öyle sıradan bir siyasi parti olsun diye bu milletin bağrından çıkmamıştır. Ak Partinin davası, yüz yıllardır süregelen Hak ile Batılın, Mazlum ile zalimin, Haklı ile haksızın mücadelesinde; Haktan, Hakikattan, Mazlumdan ve güçsüzden yana durmaktır.   Ak Partinin davası ve mücadelesi; Ülkemizdeki her bir vatandaşımızın her bir kardeşimizin dili,dini,ırkı, meşrebi ve mezhebi ne olursa olsun sağlığı, refahı, huzuru, kalkınması ve  rahatlığı içindir. Ak Partinin davası benlik, Koltuk ve menfaat çabasından, adaletsizlikten beridir. Ak Partili olmak da; memlekete sevdalı, bu ülkeye hizmetkar ve fedakar olmayı gerektirir. Bu kutlu davaya, bu millete, bu ümmete, bu ülkeye sahip çıkan dava arkadaşlarıma yürekten teşekkür ediyorum. Bizler Diyarbakır için sizlerle tek yürek sahadayız. Gecemizden, gündüzümüzden, işimizden, ailemizden fedakarlık ederek memleketimize hizmet etmek bizim için her zaman öncelik olmuştur. Bizler Liderimiz Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın çizdiği istikamet doğrultusunda davamızın bilincini ve hedeflerimizin büyüklüğünü asla unutmayacağız. Mahalle teşkilatlarımızla, il ve ilçe teşkilatlarımızla, kadın ve gençlik kolları yönetimlerimizle sistemli bir şekilde tarihin en önemli  seçimi olan 18 Haziran 2023 seçimleri için çalışıyoruz. Elbette siyasi parti olmanın gereği olarak seçim ve sandık çalışmaları yapıyoruz ve yapacağız. Ama Teşkilatlar olarak bunları yaparken, yaptığımız ve yapacağımız bütün çalışmalar Diyarbakır'ın huzuru, güveni ve geleceğini güvence altına almak içindir. Diyarbakır da Silvan da bizim göz bebeğimizdir ve her türlü hizmete ve fedakarlığa layıktır."  ifadelerini kullandı.

SONRAKİ HABER
Close
SEN DE KATIL SEN DE KATIL

Gücümüze Güç Katın.