AK SİTELER AK SİTELER
Diğer Resmi Ak Siteleri
Kadın Kolları

Kadın Kolları

Kadınlarımızla yarınlar daha aydınlık olacak.

WEB SİTESİNE GİT
Gençlik Kolları

Gençlik Kolları

AK Gençlik, kökü mazide, gözü istikbalde olan gençliktir.

WEB SİTESİNE GİT
AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

Görüşleriniz bizim için önemli.

WEB SİTESİNE GİT
Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar toplumun kutup yıldızıdır.

WEB SİTESİNE GİT
Engelli Koordinasyon Merkezi

Engelli Koordinasyon Merkezi

Yeter ki gönüller engelli olmasın. İnşallah her engel aşılır.

WEB SİTESİNE GİT
TBMM Grup Başkanlığı

TBMM Grup Başkanlığı

WEB SİTESİNE GİT
AK Kütüphane

AK Kütüphane

AK Kütüphane

WEB SİTESİNE GİT
Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

WEB SİTESİNE GİT
01-03-2022 16:14:45

Diyarbakır Teşkilatı, Kulp ilçesinde partililerle bir araya geldi.

AK Parti Diyarbakır İl Başkanlığınca düzenlenen 'Kanaat Önderleri Buluşmaları', 'Vefa Buluşmaları' ve '3 Kademe Teşkilat Eğitim Buluşmalarına' Kulp ilçesi ile devam ediliyor.

AK Parti Diyarbakır İl Başkanı Muhammet Şerif Aydın, Genel Merkez Kadın Kolları MKYK üyesi Suna Kepolu Ataman,  İl Gençlik Kolları Başkanı Ahmed Mahsum Melikoğlu ve beraberindeki partililer Diyarbakır'ın Kulp ilçesini ziyaret etti. Kulp'ta, Sivil Toplum Kuruluşları (STK) ve kanaat önderleri ile bir araya gelerek sorun ve talepleri dinleyen AK Parti heyeti, ardından Kulp AK Parti teşkilatının ana kademe, kadın kolları, gençlik kolları ve belediye meclis üyeleri ile bir araya gelerek 3 kademe teşkilat istişare ve değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi. Heyet, daha sonra vefa buluşması programında Kulp'ta 2002'den bu yana görev almış olan tüm ilçe başkanları, kadın kolları başkanları, gençlik kolları başkanları, belediye başkan adayları, geçmiş belediye meclis üyeleri, geçmiş dönemlerde görev alan yönetim kurulu üyeleri ile bir araya geldi.

Toplantıda  konuşma yapan AK Parti Diyarbakir İl Başkanı Muhammet Şerif Aydın, 2023 seçimlerinin Türkiye için bir milat olacağını söyleyerek şöyle konuştu; Her yerde her fırsatta bu anlatmaya çalıştığımız mesele çok değerli bir meseledir. 2023 bugüne kadar yapılmış seçimlerin en önemlisidir. Çünkü Bugüne kadar AK Parti olarak kazandığımız bütün kazançlarımız, bizim bu ülkeye bu topraklara kazandırdığımız yenilikler, iyilikler ve doğruluklar olmak ya da olmamak seçimi ile belirlenecektir. Ya kazandığımız bütün bu kazanımları kaybedeceğiz ya da gelecek nesillere aktaracağız. 18 Haziran 2023 tarihinde yapılacak olan seçim halkın iradesini perçinleyecek ve halkımızın vermiş olduğu karara hep beraber saygı duyacağız. Biz milletimizin temsilen bulunduğumuz makamlarda milletimize hizmet etmek için gecemizden, gündüzümüzden, işimizden, ailemizden fedakarlık ederek memleketimize hizmet etmeye devam edecegiz. Başta Cumhurbaşkanımızın önderliğinde Diyarbakırımız için sadece hizmet alanında değil, demokrasi alanında, insan hakları alanında da çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu anlayışla bu seçim Türkiye'nin yeniden doğusu olacaktır." ifadelerini kullandı.

Başkan Aydın, "AK Partimizin kurulduğu günden bu güne kadar, bu teşkilatın içinde olan gönül dostlarımızdan, AK davamıza gönül vermiş her kadememize kadar gösterilen vefanın karşılığı hiç şüphesiz ki 2002 yılından beri girdiğimiz her seçimde çıkan zaferlerdir. Partimizin 20 yıldır iktidar olmasında, bugün burada olan ve  bu davaya gönül vermiş her bir dava arkadaşımızın teker teker payı vardır. AK Parti bayrağımızın 20 yıldır dalgalanmasın da  kurulduğumuz günden beri bu dava için ter akıtan siz değerli büyüklerimizin, arkadaşlarımızın, kardeşlerimizin, evlatlarımızın emeği yatmaktadır. Biliyoruz ki biz büyük bir aileyiz. Ve ben de bu büyük ailenin bir ferdi olmaktan gurur duyuyorum."ifadelerine yer verdi.

Close
SEN DE KATIL SEN DE KATIL

Gücümüze Güç Katın.