AK SİTELER AK SİTELER
Diğer Resmi Ak Siteleri
Kadın Kolları

Kadın Kolları

Kadınlarımızla yarınlar daha aydınlık olacak.

WEB SİTESİNE GİT
Gençlik Kolları

Gençlik Kolları

AK Gençlik, kökü mazide, gözü istikbalde olan gençliktir.

WEB SİTESİNE GİT
AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

Görüşleriniz bizim için önemli.

WEB SİTESİNE GİT
Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar toplumun kutup yıldızıdır.

WEB SİTESİNE GİT
Engelli Koordinasyon Merkezi

Engelli Koordinasyon Merkezi

Yeter ki gönüller engelli olmasın. İnşallah her engel aşılır.

WEB SİTESİNE GİT
TBMM Grup Başkanlığı

TBMM Grup Başkanlığı

WEB SİTESİNE GİT
AK Kütüphane

AK Kütüphane

AK Kütüphane

WEB SİTESİNE GİT
Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

WEB SİTESİNE GİT
24-01-2022 14:47:35

Gençlik Kollarından 'Mahalle Bizim Gençlik Bizim' buluşmaları

AK Parti Diyarbakır İl Gençlik Kolları, Diyarbakır’daki gençlerle buluşmak, sorunlarını dinlemek, fikirlerini almak ve sıkıntılarını dile getirmek adına 32 mahallede gerçekleştirdiği “Mahalle Bizim Gençlik Bizim” programı başlattı. AK Parti Genel Merkez Gençlik Kollarının ve Diyarbakır İl Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Mahsum Melikoğlu’nun nezaretinde başlatılan “Mahalle Bizim Gençlik Bizim” programda, AK Parti eski ve yeni Vekiller, Belediye Başkanları, İlçe Başkanları, gençlerle bir araya gelerek, siyaset ve sosyal sorumluluk projeleri üzerine fikir alışverişleri yapılıyor. Buluşmalarda şimdiye kadar 32 Mahallede 2 binin üzerinde gençle bir araya gelindi.

 

Genel Merkez Gençlik Kollarının başlattığı “Mahalle Bizim Gençlik Bizim” programının ilki Bağlar İlçesi Beş Nisan Mahallesi’nde yapıldı. Dün eş zamanlı olarak 12 mahallede gençlerle bir araya gelinen buluşma programlarında, Adalet Bakanı Abdulhamit GÜL geçmiş dönem Tarım Bakanı Diyarbakır Milletvekili Mehmet Mehdi Eker, İl Başkanı Şerif Aydın,  Milletvekili Oya Eronat, Milletvekili Ebubekir Bal, Geçmiş Dönem Milletvekili Galip Ensarioğlu,  MKYK üyesi Alaattin Parlak, Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, gençlerle bir araya geldi.

 

“GENÇLERE HER ZAMAN ÖNEM VERİYORUZ”

“Mahalle Bizim Gençlik Bizim” programını değerlendiren Ak Parti Diyarbakır İl Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Mahsum Melikoğlu, “Gençlere her zaman önem veriyoruz. Buluşmalarımızda Diyarbakır’ımızı, bölgemizi, ülkemizi ilgilendiren konular üzerine gençlerimizle sohbetler ediyoruz. Özellikle bölge siyasetinde kabul görmüş büyüklerimizin, Milletvekillerimizin, Belediye Başkanlarımızın, MKYK Üyelerimizin katılımları programa siyasi münazara ve tecrübe aktarımı anlamında ayrı bir anlam katıyor.

 

Bugün eş zamanlı yaptığımız 12 program ile toplamda 32 gençlik buluşmasına imza atmış bulunmaktayız. Düzenlediğimiz buluşma programlarımızda yaklaşık iki bin gencimizle bir araya gelme fırsatı yakaladık. Buluşmalarımızda gençlerimiz siyasi büyüklerimizle bir araya gelme, onları tanıma, fikir beyan etme, sıkıntılarını dile getirme fırsatı yakalıyorlar. Bu anlamda çok iyi geri dönütler alıyoruz. Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın çizdiği yolda “Mahalle Bizim Gençlik Bizim” sloganıyla yarınların varisleri olacak genç arkadaşlarımızın yanında olmaya devam edeceğiz” dedi. 

Ev Ziyaretleri
SONRAKİ HABER Ev Ziyaretleri
Close
SEN DE KATIL SEN DE KATIL

Gücümüze Güç Katın.